X

Zamów rozmowę z Naszym doradcą już teraz!

 

Podaj swoje imię oraz numer telefonu:

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Dziękujemy!

Otrzymaliśmy zgłoszenie.

Ochrona prawna, Akademia świadomego kredytobiorcy

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowy lub przekazywany dalej. Tylko oddzwonimy.

Akademia Świadomego Kredytobiorcy

Telefon do biura prawnego Eurpoejskie Biuro Pomocy Prawnej - pomoc w zadłużeniach

Czy wiesz, że zaledwie kilka procent Polaków składa sprzeciw od wydanego przez sąd, nakazu zapłaty? Czy wiesz, że nadal część obywateli bagatelizuje tą sytuacje i zupełnie nieświadomie skazuje się na sidła egzekucji komorniczej i wykluczenie z rynku usług finansowych na wiele lat!

 

My to wiemy, dlatego w 2015 roku powołaliśmy do życia Akademię Świadomego Kredytobiorcy- szeroko zakrojony projekt edukacyjny, stworzony z myślą o osobach 18+, wchodzących na rynek usług finansowych. Naszą misją jest uświadamianie młodych ludzi w kwestiach podstawowych przepisów prawnych związanych z usługami finansowymi.

Na spotkaniach w szkołach organizujemy wykłady poświęcone zapisom kodeksu cywilnego, prawa bankowego i ustawy o kredycie konsumenckim. W prostych słowach staramy się mówić o skomplikowanych sprawach świata finansów.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości prawnej młodych Polaków i zaszczepienie w nich przekonania, że warto korzystać z usług prawnych.

 

W czasie spotkań z młodzieżą tłumaczymy istotę zobowiązań cywilno-prawnych. Informujemy, jak w Polsce wygląda sądowe postępowanie upominawcze, którego efektem jest wydanie nakazu zapłaty. Uczymy co robić w takiej sytuacji i gdzie zgłosić się po pomoc.

Miliony Polaków spłaca długi przedawnione, których mogli by nie spłacać – gdyby posiadali podstawową wiedzę prawną lub wiedzieli gdzie i kiedy zgłosić się po pomoc. To też jest elementem misji naszego projektu edukacyjnego. Odwiedziliśmy już ponad 70 szkół i spotkaliśmy się z ponad 2000 młodych ludzi w całym kraju.

 

Jeżeli chciałbyś  zaprosić zespół naszej Akademii Świadomego Kredytobiorcy do Twojej szkoły – zostaw zgłoszenie tu:

Wyślij zgłoszenie

O nas

Oddłużanie

Akademia Świadomego Kredytobiorcy
Eurpoejskie Biuro Pomocy Prawnej - pomoc w zadłużeniach