X

Zamów rozmowę z Naszym doradcą już teraz!

 

Podaj swoje imię oraz numer telefonu:

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Dziękujemy!

Otrzymaliśmy zgłoszenie.

ochrona prawna

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowy lub przekazywany dalej. Tylko oddzwonimy.

Fundusz Wsparcia Osób Zadłużonych

zadzwoń do biura pomocy prawnej teraz Eurpoejskie Biuro Pomocy Prawnej - pomoc w zadłużeniach

Codziennie do Europejskiego Biura Pomocy Prawnej trafiają bardzo mocno zadłużone osoby, których nie stać nawet na pokrycie podstawowych potrzeb socjalnych i opłacenie rachunków.

 

Zgłaszają się do nas osoby poszkodowane w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń losowych, przeżywające dramaty osobiste. Nie brakuje wśród naszych Klientów osób wykluczonych z głównego obiegu społecznego lub kompletnie zagubionych w nowoczesnym świecie.

Misją Funduszu Wsparcia Osób Zadłużonych jest darmowe wsparcie prawne dla osób najbardziej potrzebujących. Szczególną opieką otaczamy osoby starsze, samotne, które stają się łatwym celem dla agresywnych funduszy skupujących długi i wszelkiego rodzaju nieuczciwych firm nagabujących emerytów i rencistów do zakupu usług i towarów.

Fundusz udziela bezpłatnych konsultacji prawnych, sporządza niezbędne dokumenty procesowe. Często pomagamy również w pozbyciu się pochopnie zawartych umów z nieuczciwymi sprzedawcami. W imieniu beneficjentów funduszu składamy zawiadomienia o popełnieniu przestępstw i wykroczeń.

Otwieramy nad naszymi beneficjentami ochronny parasol prawny, starając się wyprowadzić ich z poważnych tarapatów. A czasem po prostu przywrócić wiarę w ludzi i tchnąć ducha optymizmu w dzisiejszych trudnych czasach.

 

Jeżeli w Twoim otoczeniu jest osoba w ciężkiej sytuacji, której chcesz pomóc, zgłoś się do naszego Funduszu Wsparcia Osób Zadłużonych właśnie tu:

Wyślij zgłoszenie

O nas

Oddłużanie

Finansowanie

Dla firm

Nasze Sukcesy

Kontakt

Eurpoejskie Biuro Pomocy Prawnej - pomoc w zadłużeniach